Twitter, Instagram, Facebook

Podziel się tym artykułem!

Dzisiaj tylko króciutko autoreklama. Gdy zrodził się we mnie pomysł tej strony internetowej (dlaczego, opisałem dokładniej w tym miejscu), nie było moim celem robienie projektu komercyjnego – za serwer płacę sam, sam programuję, piszę, itd. Zauważyłem jednak, iż trudno jest się przebić z wiadomościami do zainteresowanych – nie wydaję przecież pieniędzy na reklamę.

Tym bardziej cieszę się, że wciąż dochodzą nowi Czytelnicy – dziękuję Wam! Piszę więc dalej i mam nadzieję, że artykuły będą się Wam podobać. Zauważyłem również, że wielu Czytelników korzysta z mediów społecznościowych – Facebooka, Twittera czy Instagrama. Na Facebooku byłem już wcześniej (w tej chwili obserwuje nas i lubi już ponad 600 osób!), teraz doszedł Instagram i Twitter.

Przeczytaj również:  Wymiana akumulatora 12V / Urban Supercharger

Na Instagram wrzucam zdjęcia różne – czy to z podróży, czy to z ciekawych miejsc obejrzanych po drodze, czy to samego krajobrazu. Na Twitterze natomiast będę udzielał się bardziej w dyskusjach, ale oprócz tego zamieszczał też zdjęcia jak i informacje o nowych artykułach na stronie.

Mówiąc krótko: zapraszam Was do polubienia nas na każdym kanale społecznościowym, i proszę o dzielenie się informacjami o naszej stronie również z Waszymi znajomymi – pomóżcie, aby jak najwięcej osób poznało Teslę na co dzień!

Przeczytaj również:  Mustang Island - przypadkiem odnalezione piękno

Podziel się tym artykułem!

About the author

Michał Mirski

Jeżdżę teslami od 2016 roku, przejechałem w sumie ponad 200.000 km. Żaden inny samochód mnie tak nie fascynował. Wciąż mam uśmiech na twarzy, gdy wsiadam do auta:)

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *