Błażowa – piękne Podkarpacie

Podziel się tym artykułem!

Będąc latem na Podkarpaciu (północnym) zdecydowaliśmy się pojechać na wycieczkę w góry. Przyjemne można połączyć z pożytecznym – na mapce PlugShare doszedł trochę wcześniej punkt ładowania w Błażowej, na południe od Przemyśla, więc zdecydowałem się zweryfikować i ewentualnie uzupełnić jego wpis.

Bardzo ciekawe miejsce:) Ładowarka polskiej firmy PRE Edward Biel, jak się okazało, 2x11kW, wyposażona w kable typ2, na tyłach “Ośrodka Naturoterapii”. Nie potrzeba żadnej autoryzacji karta RFID czy też aplikacją. Ciekawostka: wydaje się, że słupek został przygotowany dla planowanej sieci Carsharingu w Krakowie, ale (z jakich powodów?) w Krakowie nie został zainstalowany, i jest teraz na Podkarpaciu:)

Samo miejsce ciekawe, przy budynku można pooglądać instalację fotowoltaiczną, ale najbardziej miłe dla oka widoki na góry. Można się przejść po mieście, zjeść lody, i dalej ruszyć w drogę.

Przeczytaj również:  Ładowanie: wreszcie spieszę się powoli!

Jeżdżenie tesla ma ten plus, że naprawdę nie trzeba się bać, że nie starczy zasięgu – nawet gdyby po drodze jakaś ładowarka nie chciała działać…

Podziel się tym artykułem!

About the author

Michał Mirski

Jeżdżę teslami od 2016 roku, przejechałem w sumie ponad 200.000 km. Żaden inny samochód mnie tak nie fascynował. Wciąż mam uśmiech na twarzy, gdy wsiadam do auta:)

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *